-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-005848-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239214
Військова частина А1964 ЄДРПОУ: 08153571ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конструкції бетонні/залізобетонні для колодязів; Конструкції бетонні/залізобетонні для кол...×-
Конструкції бетонні/залізобетонні для колодязів; Конструкції бетонні/залізобетонні для колодязів
- ID: UA-2026-08-31-005883-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239209
Військова частина А4959 ЄДРПОУ: 26639202ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-005918-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239208
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 14372923ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові рушники, туалетний папір- ID: UA-2026-08-31-005903-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239207
Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Гребінківської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 23548491ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 33690000-3 Лікарські засоби різні: розчин Ділюєнта (Erba Diluent Diff) 20л Ер...×-
ДК 021: 2015 33690000-3 Лікарські засоби різні: розчин Ділюєнта (Erba Diluent Diff) 20л Ерба Лахема, код за НК 024:2023 43674 - Ізотонічний сольовий розчин, реагент, IVD; лізуючий розчин (Erba lyse Diff) 1 л Ерба Лахема, код за НК 024:2023 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro)
- ID: UA-2026-08-31-005908-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239200
Комунальне некомерційне підприємство "Новоушицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 38072476ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги по повірці (калібрування) та/або перевірці законодавчо регульованих засобів вимірю...×-
послуги по повірці (калібрування) та/або перевірці законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, перевірці метрологічних характеристик ЗВТ, які застосовуються поза сферою законодавчого регулювання та інші види метрологічних робіт (послуг)
- ID: UA-2026-08-31-005909-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239198
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 5 ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41280898ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з організації гарячого харчування та постачання страв власного виробництва, а саме...×-
послуги з організації гарячого харчування та постачання страв власного виробництва, а саме: організація обіду офіційних делегацій та гостей міста Болград під час проведення заходів, присвячених відзначенню 205-річниці від Дня заснування міста Болград
- ID: UA-2026-08-31-005907-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239197
БОЛГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04057008ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампа А 12V 10W NARVA- ID: UA-2026-08-31-005906-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239196
ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки вологі. Код ДК 021:2015 - 39550000-2 Вироби з нетканих матеріалів- ID: UA-2026-08-31-005905-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239194
Відділ культури Трускавецької міської ради ЄДРПОУ: 02229209ДК 021:2015: 39550000-2 Вироби з нетканих матеріалівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з ремонту транспортного засобу (технічного обслуговування) ЛАЗ 1414-01- ID: UA-2026-08-31-005834-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239193
Військова частина А4076 ЄДРПОУ: 26632418ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби (Фарба Акрил 5л, Фарба гумова універсальна 6кг, Фарба Олійна 5кг)- ID: UA-2026-08-31-005900-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239191
Хмелівська сільська рада ЄДРПОУ: 04389035ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з харчування (Харчування спортсменів)- ID: UA-2026-08-31-005899-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239189
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини хол...×-
ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини холу та кабінету на першому поверсі Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня, 31)
- ID: UA-2026-08-31-005893-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239188
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01280527ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електроп...×-
Будівельно-монтажні і налагоджувальні роботи для приєднання електричних мереж для електропостачання електроустановок житлового будинку садибного типу,гр. Луців Степанії Ярославівни,згідно технічних вимог(умов).
- ID: UA-2026-08-31-005895-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239186
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 00130725ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-08-31-005887-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30239185
ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -