• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

5 676.30 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
04
год
15
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d1f492773c1b4265aaebd49555f5f342
Внутрішній номер закупівлі: 30239208
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005918-a   
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Оксана Павлюк +380969909221 pavlyuk.oksana.dsns@ukr.net https://mrclviv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 676.30 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 13:54 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 13:54 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 13:54 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 13:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 676.30 Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів