-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів
Оголошено тендер
5 676.30
UAH
Номер:
5ae82e8fb75e4381983f71b9e4c1597c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-007677-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 676.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги передрейсового та післярейсового медичного огляду водіїв транспортних засобів
Примітки:
У зв'язку з тим, що послуги з проведення обов'язкових медичних оглядів звільнені від оподаткування ПДВ на підставі пп. 197.1.5 ПКУ, очікувана вартість закупівлі формується без урахування ПДВ.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.08.2026 13:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума5 676.30 UAH