-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини холу та кабінету на першому поверсі Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня, 31)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005893-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
700 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
40
хв
47
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3a9647ac037b4f66bbbf5002b9aec368
Внутрішній номер закупівлі:
30239188
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005893-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280527
-
Адреса:
49102, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БЛИЖНЯ, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кирило Червонченко +380639681130, +380567560160 tender4kgmbkl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:53 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:53 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:53 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴700 000.00 ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини холу та кабінету на першому поверсі Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня, 31)