• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини холу та кабінету на першому поверсі Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня, 31)

Оголошено тендер

840 000.00 UAH
Номер: 443e2d8663f24bb9a3ec2bef38f010d2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-007013-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 4" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 840 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт частини холу та кабінету на першому поверсі Комунального некомерційного підприємства «Міська клінічна лікарня №4» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня, 31)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 13:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума840 000.00 UAH