-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автозапчастини- ID: UA-2026-08-31-004556-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237858
Військова частина А4751 ЄДРПОУ: 26629592ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент 25 кг.- ID: UA-2026-08-31-004559-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237857
Відділ освіти культури,молоді та спорту Холминської селещної ради ЄДРПОУ: 41832342ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
друк газети "Вісник Ротмістрівської громади"- ID: UA-2026-08-31-004560-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237855
РОТМІСТРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 26359075ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з гідравлічного випробування трубопроводів системи опалення за адресою: вул. Русла...×-
Послуги з гідравлічного випробування трубопроводів системи опалення за адресою: вул. Руслана Дубовця, 18 в селищі Рокитне
- ID: UA-2026-08-31-004566-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237854
Державна установа "Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 38503358ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код за ДК 021:2015 – 33600000-0 Фармацевтичні вироби- ID: UA-2026-08-31-004567-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237853
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласна стоматологічна поліклініка" ЄДРПОУ: 01994706ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2026-08-31-004564-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237852
ГУПФУ в Івано-Франківській області ЄДРПОУ: 20551088ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39298900-6 - Декоративні вироби різні- ID: UA-2026-08-31-004561-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237850
Староостропільська сільська рада ЄДРПОУ: 04405461ДК 021:2015: 39298900-6 Декоративні вироби різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям- ID: UA-2026-08-31-004553-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237849
Дніпровський державний технічний університет ЄДРПОУ: 02070737ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування і поточного ремонту кондиціонерів.- ID: UA-2026-08-31-004554-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237848
РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ФОНДУ ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ПО ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ, ЗАПОРІЗЬКІЙ ТА КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ ЄДРПОУ: 42767945ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Право на використання та технічне обслуговування Програмного продукту AudaNet- ID: UA-2026-08-31-004552-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237847
ДК 021:2015: 48610000-7 Системи баз данихАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних прладів- ID: UA-2026-08-31-004550-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237844
Комунальне некомерційне підприємство "Яремчанська центральна міська лікарня" Яремчанської міської ради Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 01993552ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації одноразового харчування учнів, які здобувають початкову, базову та...×-
Послуги з організації одноразового харчування учнів, які здобувають початкову, базову та загальну середню освіту в закладах освіти
- ID: UA-2026-08-31-004548-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237843
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги технічного обслуговування web сторінки- ID: UA-2026-08-31-004542-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237842
Департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради ЄДРПОУ: 42731882ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи флюороскопічної рентгенівської загального приз...×-
Послуги з технічного обслуговування системи флюороскопічної рентгенівської загального призначення пересувної цифрової CARMEX RK FP (ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-004543-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237841
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 01992268ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі сухі (код 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні за ДК 021:2015 Є...×-
Дріжджі сухі (код 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
- ID: UA-2026-08-31-004545-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237840
Комунальне некомерційне підприємство "Пологовий будинок" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 02006610ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -