• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування системи флюороскопічної рентгенівської загального призначення пересувної цифрової CARMEX RK FP (ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

77 166.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
31
хв
01
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: daf8deee25cd4cba81f6ddb834aedb4c
Внутрішній номер закупівлі: 30237841
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-004543-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
Контактна особа: Марина Стасик +380505863770 marinachubirka977@gmail.com http://zakodl.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 77 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 12:42 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 12:42 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 12:42 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴77 166.67 Послуги з технічного обслуговування системи флюороскопічної рентгенівської загального призначення пересувної цифрової CARMEX RK FP (ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)