-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи флюороскопічної рентгенівської загального призначення пересувної цифрової CARMEX RK FP (ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
Оголошено тендер
92 600.00
UAH
Номер:
0e343d3dbcb94d28a0b388bec4788a76
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-005513-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992268
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, ВУЛ. ФРАНКА ІВАНА, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
92 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування системи флюороскопічної рентгенівської загального призначення пересувної цифрової CARMEX RK FP (ДК 021:2015:50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 12:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти за договором з НСЗУ
Сума92 600.00 UAH