-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Право на використання та технічне обслуговування Програмного продукту AudaNet
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-004552-a
Завершена
65 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ee6357443caf44929176fc9632e4ac68
Внутрішній номер закупівлі:
30237847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-004552-a
Замовник:
Дніпропетровський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575055
-
Адреса:
49033, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, тупик Будівельний, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мазур Юлія Миколаївна +380937805051 mazurju@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
48610000-7 Системи баз данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
65 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Право на використання та технічне обслуговування Програмного продукту AudaNet
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Аудатекс Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33062451
-
Контактна особа:
Дробот Олександр Миколайович 0443645865
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, 136, офіс 34
Ціна пропозиції
65 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 12:48
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
13d15c1a10c346ed9f603f9e3400838e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-004552-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Аудатекс Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33062451
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, проспект Перемоги, 136, офіс 34
Номер договору:
20006
Сума договору:
65 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
64 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
21.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний