-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(код ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищення)- ID: UA-2026-08-31-009067-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242334
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Обласна стоматологічна поліклініка" ЄДРПОУ: 01994706ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гаря...×-
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-08-31-009060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242333
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 20559092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Примірник ПЗ Microsoft Windows 11 Pro, ESD (FQC-10572)- ID: UA-2026-08-31-009056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242329
Комунальне підприємство виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) "Київреклама" ЄДРПОУ: 26199714ДК 021:2015: 48620000-0 Операційні системиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Серветки, рушники- ID: UA-2026-08-31-009054-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242327
Відділ освіти Татарбунарської міської ради ЄДРПОУ: 44023630ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт пожежного депо, розташованого за адресою: Дніпропетровська область, м.Кам’...×-
Поточний ремонт пожежного депо, розташованого за адресою: Дніпропетровська область, м.Кам’янське, вул.Героїв-рятувальників, 11
- ID: UA-2026-08-31-009047-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242326
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38283752ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електротовари- ID: UA-2026-08-31-009045-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242325
Управління культури і туризму Білоцерківської міської ради ЄДРПОУ: 05458494ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Санітарно-гігієнічні товари, а саме: паперові рушники (за кодом ДК 021:2015: 33760000-5 Ту...×-
Санітарно-гігієнічні товари, а саме: паперові рушники (за кодом ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки)
- ID: UA-2026-08-31-009048-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242324
Виконавчий комітет Тернівської районної у місті ради ЄДРПОУ: 04052554ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пральна машина ARDESTO WMW-8105WI- ID: UA-2026-08-31-009064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242321
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА КУЛЬТУРИ ДЕРГАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43963788ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги телефонного зв’язку та передачі даних- ID: UA-2026-08-31-009059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242320
Комунальне підприємство Муніципальна компанія "Житлосервіс" Волочиської міської ради ЄДРПОУ: 03356393ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт котла-утилізатора типу КУ-200 ГТ ст.№2 Новороздільської ТЕЦ- ID: UA-2026-08-31-009038-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242316
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розробка кошторисної документації на об'єкт: «Поточний ремонт приміщень вхідної групи...×-
Розробка кошторисної документації на об'єкт: «Поточний ремонт приміщень вхідної групи будівлі в частині доступності для маломобільних груп населення до Львівської школи мистецтв №10, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Пулюя,7» ДК 021:2015 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
- ID: UA-2026-08-31-009055-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242314
ЛЬВІВСЬКА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №10 ЄДРПОУ: 19159482ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцтовари- ID: UA-2026-08-31-009053-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242313
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БІЛЯЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45090707ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послу...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (Договір про оплату послуг адвоката за надання безоплатної вторинної правничої допомоги згідно доручень)
- ID: UA-2026-08-31-009015-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242312
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Посуд одноразовий (комплект) (ДК 021:2015: 39220000-0: Кухонне приладдя, товари для дому т...×-
Посуд одноразовий (комплект) (ДК 021:2015: 39220000-0: Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування)
- ID: UA-2026-08-31-008941-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242308
ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Домкрат гідравлічний (код за ДК 021:2015: 42410000-3 — Підіймально-транспортувальне обладн...×-
Домкрат гідравлічний (код за ДК 021:2015: 42410000-3 — Підіймально-транспортувальне обладнання )
- ID: UA-2026-08-31-009034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242307
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради ЄДРПОУ: 03358216ДК 021:2015: 42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняЗавершена -