-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонт котла-утилізатора типу КУ-200 ГТ ст.№2 Новороздільської ТЕЦ
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009038-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
5 126 840.96
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
16
год
50
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2e6813ecd578416fa66a143e5b928367
Внутрішній номер закупівлі:
30242316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009038-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 126 840.96 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:44 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:44 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:44 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 14:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 126 840.96 Ремонт котла-утилізатора типу КУ-200 ГТ ст.№2 Новороздільської ТЕЦ