• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ремонт котла-утилізатора типу КУ-200 ГТ ст.№2 Новороздільської ТЕЦ

Оголошено тендер

6 152 209.15 UAH
Номер: 1c9ce787864e423a8d03f4883b4d9288
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011059-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
Очікувана вартість: 6 152 209.15 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт котла-утилізатора типу КУ-200 ГТ ст.№2 Новороздільської ТЕЦ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування: 31.08.2026 15:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 152 209.15 UAH