-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт пожежного депо, розташованого за адресою: Дніпропетровська область, м.Кам’янське, вул.Героїв-рятувальників, 11
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009047-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 786 412.59
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
49
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ebb1cfe9f7b747398a808860bfe27b7c
Внутрішній номер закупівлі:
30242326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009047-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарія Черненко +380982933689 dzmumns@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 786 412.59 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:44 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:44 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:44 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 786 412.59 Поточний ремонт пожежного депо, розташованого за адресою: Дніпропетровська область, м.Кам’янське, вул.Героїв-рятувальників, 11