-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт пожежного депо, розташованого за адресою: Дніпропетровська область, м.Кам’янське, вул.Героїв-рятувальників, 11
Оголошено тендер
2 143 695.11
UAH
Номер:
5319a0aa51f34ee8894db04f69273210
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-010427-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283752
-
Адреса:
51931, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Героїв-рятувальників, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 143 695.11 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт пожежного депо, розташованого за адресою: Дніпропетровська область, м.Кам’янське, вул.Героїв-рятувальників, 11
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:1006280 - Забезпечення діяльності сил цивільного захисту
Сума2 143 695.11 UAH