-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
матраци
Тендер Prozorro UA-2017-06-01-001948-b
матраци
Завершена
2 206 888.38
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 034.44 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 034.44 UAH
Номер:
e65e420c0a2d46bea6b3460494f33807
Внутрішній номер закупівлі:
999170
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-01-001948-b
Замовник:
Філія «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081347
-
Адреса:
03049, Україна, Київська обл., Київ, Повітрофлотський проспект, будинок 11/15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чайковська Олена Вікторівна +38 (044) 465 08 82 tender@czv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 206 888.38 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 034.44 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
66 200.00 UAH
Період уточнення:
01.06.2017 19:44 - 09.06.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2017 19:44 - 19.06.2017 10:00
Аукціон:
20.06.2017 13:58 - 20.06.2017 14:19
Період кваліфікації:
20.06.2017 14:19 - 06.07.2017 10:26
Період завантаження договору:
06.07.2017 10:24 - 26.07.2017 10:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Матрац 180х60х6см
Кількість
9595 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Березанська суконна фабрика"
Оскарження: 20.06.2017 14:19 - 17.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32545649
-
Контактна особа:
Тіхонов Віктор Павлович +380457662737 bsf@vladi.com.ua
-
Адреса:
07541, Україна, Київська область, Березань, вул. Героїв Небесної Сотні, 5
Оскарження: 20.06.2017 14:19 - 17.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 178 448.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 178 448.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.07.2017 10:24
Документи
9
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОРІГОН"
Оскарження: 06.07.2017 10:24 - 17.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40245187
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОРІГОН" +380959314098 lorigoncenter@gmail.com
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська обл., Черкаси, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНА САГАЙДАЧНОГО, будинок 12/7
Оскарження: 06.07.2017 10:24 - 17.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 187 660.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 187 660.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.07.2017 10:26
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
22289ec7633540fc9307cd4e2d200d1f
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-01-001948-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОРІГОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40245187
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОРІГОН" +380959314098 lorigoncenter@gmail.com
-
Адреса:
18003, Україна, Черкаська обл., Черкаси, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНА САГАЙДАЧНОГО, будинок 12/7
Номер договору:
ЦЗВ-02-04017-01
Сума договору:
2 187 660.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
20.07.2017 00:00
Статус:
Підписаний