• Відкриті торги
  • КЕП

матраци

матраци

2 187 660.00 UAH з ПДВ
Номер: 22289ec7633540fc9307cd4e2d200d1f
Ідентифікатор договору: UA-2017-06-01-001948-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛОРІГОН"
Класифікатор ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для домуАналіз за цим CPV
Опис: матраци
Номер договору: ЦЗВ-02-04017-01
Дата підписання: 20.07.2017 00:00
Період дії договору: 20.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 2 187 660.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 187 660.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Матрац 180х60х6см
Код ДК 021:2015: 39140000-5 Меблі для дому
Кількість 9595 штуки
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 03049, Україна, Київська обл., Київ, згідно рознарядки замовника На карті