-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
мийні засоби
Тендер Prozorro UA-2017-05-28-000011-c
Код ДК 021:2015 39830000-9 – Продукція для чищення (мийні засоби) місце: м. Луцьк*. обсяг: 12 одиниць (найменувань)** Примітка: * місце поставки товарів зазначені у Додатку 3 ** обсяги надання товарів зазначені у Додатку 3. строк поставки: до 31.12.2017 р. Більш детально викладено в Тендерній документації.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 3 341 день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 3 341 день назад
882 064.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 2 000.00 UAH
Номер:
25a859dbb58744a380107c815c865683
Внутрішній номер закупівлі:
998991
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-05-28-000011-c
Замовник:
Управління освіти Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141673
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Шевченка,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мушит Орися Володимирівна 380332725214 osvita9Lutsk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
882 064.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
28.05.2017 18:07 - 06.06.2017 11:30
Період прийому пропозицій:
28.05.2017 18:07 - 16.06.2017 11:30
Аукціон:
19.06.2017 15:16 - 19.06.2017 15:49
Період кваліфікації:
19.06.2017 15:49 - 07.07.2017 14:36
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
мийні засоби
Кількість
12 одиниця
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтер-Трейд-Сервіс»
Оскарження: 07.07.2017 12:56 - 18.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36283860
-
Контактна особа:
Діденко Інесса Петрівна 0675036377 i310564@i.ua http://www.e-tender.biz
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, вул. Глибочицька, 72, офіс 320/1.
Оскарження: 07.07.2017 12:56 - 18.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
685 530.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
669 498.00 UAH з ПДВ
Документи
43
Скарги
9
Альянс Новагрупп
Оскарження: 07.07.2017 13:16 - 18.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37613482
-
Контактна особа:
Альянс Новагрупп +380677781547 novagrup@bk.ru http://www.novagrup.com.ua
-
Адреса:
Україна, Україна ,м.Львів ,вул. Наукова 61/55
Оскарження: 07.07.2017 13:16 - 18.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
739 407.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
669 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.07.2017 14:24
Документи
12
Скарги
2
ТОВ Гренландія
Оскарження: 07.07.2017 14:24 - 18.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36196836
-
Контактна особа:
ТОВ Гренландія +380672433923 Pro@alenka.ua http://www.alenka.ua
-
Адреса:
03058, Україна, Київська обл., Київ, Україна, м.Київ, вул. Західна, 11 кв. 34
Оскарження: 07.07.2017 14:24 - 18.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
816 423.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
759 966.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.07.2017 14:29
Документи
33
Скарги
1
ФОП Нікітін Андрій Сергійович
Оскарження: 07.07.2017 14:29 - 18.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2935507298
-
Контактна особа:
Нікітін Андрій Сергійович +380673322464 nikitin.andrey80@gmail.com
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, Вул. Воїнів-Інтернаціоналістів 2/96
Оскарження: 07.07.2017 14:29 - 18.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
839 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
760 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.07.2017 14:36
Документи
30
Скарги
3