-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування холодильного та вентиляційного обладнання
Тендер Prozorro UA-2017-06-01-001354-b
Завершена
165 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 825.00 UAH
Номер:
cf57a172f63d4bbb9fa878160fd3798c
Внутрішній номер закупівлі:
996512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-01-001354-b
Замовник:
Публічне акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» філія публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Центральна дирекція «Українське радіо»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40088562
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Мілевський +380442396322 milevskiy@nrcu.gov.ua http://www.nrcu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
165 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
825.00 UAH
Період уточнення:
01.06.2017 15:31 - 12.06.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2017 15:31 - 22.06.2017 12:00
Аукціон:
23.06.2017 14:30 - 23.06.2017 15:03
Період кваліфікації:
23.06.2017 15:03 - 03.07.2017 16:58
Період завантаження договору:
26.06.2017 17:07 - 16.07.2017 17:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування холодильного та вентиляційного обладнання.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.07.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СМАРТ КЛІМАТ ГРУП"
Оскарження: 23.06.2017 15:03 - 07.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38760205
-
Контактна особа:
Александр Казаров +380674041474 smartclimate@ukr.net
-
Адреса:
03179, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА, будинок 59А, квартира 62
Оскарження: 23.06.2017 15:03 - 07.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
118 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
78 780.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.06.2017 17:07
Документи
33
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКВАТОР КТВ"
Оскарження: 26.06.2017 17:07 - 14.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32820792
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКВАТОР КТВ" +380631229777 ystimenko.ekvator@gmail.com http://ekvatorktv.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03022, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ КАЙСАРОВА, будинок 7/9
Оскарження: 26.06.2017 17:07 - 14.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
164 004.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
78 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.07.2017 16:58
Документи
21
Скарги
0
ООО "Современные инженерные сети"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37922293
-
Контактна особа:
ООО "Современные инженерные сети" +380503573426 nb@sim.com.ua http://www.sim.com.ua
-
Адреса:
03142, Україна, Київська обл., Київ, 03194, м. Київ, бульвар Кольцова, буд. 1-А
Початкова пропозиція
120 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
80 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРОЖПРОМХОЛОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39428319
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАПОРОЖПРОМХОЛОД" +380503850755 zaporog2014@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 03190, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ САЛЮТНА, будинок 25-А, квартира 88
Початкова пропозиція
165 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
165 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
c92677b494e14fa7b0ac3e8ab942ccc0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-01-001354-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКВАТОР КТВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32820792
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКВАТОР КТВ" +380631229777 ystimenko.ekvator@gmail.com http://ekvatorktv.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03022, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ КАЙСАРОВА, будинок 7/9
Номер договору:
1/93
Сума договору:
78 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
20.07.2017 10:00
Статус:
Підписаний