-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування холодильного та вентиляційного обладнання
78 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
c92677b494e14fa7b0ac3e8ab942ccc0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-01-001354-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКВАТОР КТВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32820792
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКВАТОР КТВ" +380631229777 ystimenko.ekvator@gmail.com http://ekvatorktv.com.ua
-
Адреса:
Україна, 03022, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ КАЙСАРОВА, будинок 7/9
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/93
Дата підписання:
20.07.2017 10:00
Період дії договору:
20.07.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
78 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 78 800.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування холодильного та вентиляційного обладнання.
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.07.2017 - 31.12.2017