-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Модульний монітор пацієнта
Тендер Prozorro UA-2021-05-20-002300-c
Завершена
1 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 250.00 UAH
Номер:
34e34261b71741a0973a8c61f8eca7cd
Внутрішній номер закупівлі:
9962458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-20-002300-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, 30 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пироженко Світлана Василівна 380674744802 doctorr27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 250.00 UAH
Період уточнення:
20.05.2021 11:47 - 28.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2021 11:47 - 07.06.2021 00:00
Аукціон:
07.06.2021 15:55 - 07.06.2021 16:16
Період кваліфікації:
07.06.2021 16:16 - 10.06.2021 14:35
Період завантаження договору:
10.06.2021 14:35 - 30.06.2021 14:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Модульний монітор пацієнта
×
-
НК 024:2019:
33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "БЛАНКОМ"
Оскарження: 10.06.2021 14:35 - 21.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43185440
-
Контактна особа:
Хонахбєєва Марина Георгіївна 380956661434, 380956661434,380930109307 lawyer.blancom@gmail.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Євгена Сверстюка, будинок 23
Оскарження: 10.06.2021 14:35 - 21.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 197 000.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 197 000.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.06.2021 14:35
Відповіді на вимоги
10
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "РОКМЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41488340
-
Контактна особа:
Олександр Ситюк +380968393008 office@rockmed.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 8, корпус 16-А, офіс 703
Початкова пропозиція
1 230 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 230 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
a1cb4b985b104658b1a187dc9c14f35f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-20-002300-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "БЛАНКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43185440
-
Контактна особа:
Хонахбєєва Марина Георгіївна 380956661434, 380956661434,380930109307 lawyer.blancom@gmail.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Євгена Сверстюка, будинок 23
Номер договору:
117
Сума договору:
1 118 692.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 118 691.99 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.06.2021 00:00
Статус:
Виконаний