-
Відкриті торги
-
КЕП
Модульний монітор пацієнта
1 118 692.00
UAH з ПДВ
Номер:
a1cb4b985b104658b1a187dc9c14f35f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-20-002300-c-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Контактна особа:
Пироженко Світлана Василівна 380674744802 doctorr27@ukr.net
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, 30 років Перемоги, 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "БЛАНКОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43185440
-
Контактна особа:
Хонахбєєва Марина Георгіївна 380956661434, 380956661434,380930109307 lawyer.blancom@gmail.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вулиця Євгена Сверстюка, будинок 23
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Номер договору:
117
Дата підписання:
22.06.2021 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 118 692.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.01 UAH)
Оплачено:
1 118 692.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.01 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Модульний монітор пацієнта
×
-
НК 024:2019:
33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
-
Країна виробництва:
JP Японія
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
4a7247e193004fa992b43bda530a389c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зміна реквізитів Замовника
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
12.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зміни ціни в договорі про закупівлю у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування - пропорційно до змін таких ставок та/або пільг з оподаткування (Закон)
Номер:
33782be9a0c342ed83b214d1657d4d64
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі пункту 71 підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 224, керуючись п. п.6 п.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі», п. п. 6 п. 3.2. Договору, Сторони дійшли взаємної згоди зменшити ціну Договору на 78 308,44 (Сімдесят вісім тисяч триста вісім гривень 44 копійки) та викласти пункт 3.1. Договору у новій редакції: «3.1. Ціна цього Договору становить: 1 118 692,00 (Один мільйон сто вісімнадцять тисяч шістсот дев’яносто дві гривні 00 копійок) без ПДВ.».
Хоч така зміна передбачена пп6 п5 ст 41 Закону України «Про публічні закупівлі» на майданчику технічно неможливо відобразити зменшення суми договору на суму ПДВ по причині звільнення товару від оподаткування податком на додану вартість. Для дотримання ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме порядку оприлюднення інформації про закупівлю, ми вимушені в електронному полі «Ціна договору без ПДВ» відобразити суму на одну копійку меншу, ніж «Ціна договору».
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
14.07.2021 00:00
Статус:
Опубліковано