• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Фрізер - програмний заморожувач для автоматичного заморожування в рідкому азоті гемопоетичних стовбурових клітин (ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)

Торги не відбулися

1 627 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 279.00 UAH
Номер: 6b4c695c326e4e55afe315795978e52c
Внутрішній номер закупівлі: 9952575
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-19-012415-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Київський центр трансплантації кісткового мозку" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Олена Дибко +380444512289,+380444528436 8107a@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 627 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 279.00 UAH
Період уточнення: 19.05.2021 17:20 - 25.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2021 17:20 - 04.06.2021 13:00
Аукціон: 07.06.2021 11:54 - 07.06.2021 12:15
Період кваліфікації: 07.06.2021 12:15 - 23.06.2021 14:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фрізер - програмний заморожувач для автоматичного заморожування в рідкому азоті гемопоетичних стовбурових клітин (ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)
Код ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
Кількість 1 комплект
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 03115, Україна, Київська область, Київ, проспект Перемоги, 119 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОЛІЗЕЙ 21"

Оскарження: 18.06.2021 14:50 - 29.06.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 611 621.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 595 342.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.06.2021 14:50
Відповіді на вимоги 10
Документи 30
Скарги 0
ТОВ "САРТОКАРАТ"

Оскарження: 23.06.2021 14:41 - 04.07.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 627 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 627 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.06.2021 14:41
Відповіді на вимоги 10
Документи 28
Скарги 0