• Відкриті торги
  • КЕП

Фрізер - програмний заморожувач для автоматичного заморожування в рідкому азоті гемопоетичних стовбурових клітин (ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)

Оголошено тендер

1 627 900.00 UAH
Номер: b3a162fcd75f46feaa105b5c0e970e55
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-19-012112-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Київський центр трансплантації кісткового мозку" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Київський центр трансплантації кісткового мозку" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 1 627 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фрізер - програмний заморожувач для автоматичного заморожування в рідкому азоті гемопоетичних стовбурових клітин (ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 19.05.2021 16:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 627 900.00 UAH