-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2021-05-18-001963-b
Бензин та дизельне паливо (бланки дозволів (талони))
Торги не відбулися
200 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 001.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 001.00 UAH
Номер:
59371be9e3a14f108053a516f0541572
Внутрішній номер закупівлі:
9911269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-18-001963-b
Замовник:
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38452230
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, Вул. Фастівська, 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Барановська +380968787314 bcrv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 001.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 006.00 UAH
Період уточнення:
18.05.2021 10:06 - 24.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2021 10:06 - 03.06.2021 09:45
Аукціон:
з 04.06.2021 14:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у цьому Договорі, протягом 10 (десяти) робочих днів з дня підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної, а у випадку затримки з фінансуванням Покупця – протягом поточного бюджетного періоду. Зміст та обсяг господарської операції зазначеної в накладній повинен відповідати Специфікації на поставку Товару. Підставою для проведення розрахунків є накладна підписана уповноваженими представниками Сторін. Бюджетні (платіжні) зобов’язання Покупця за цим Договором виникають у разі наявності та в межах відповідних бюджетних призначень (асигнувань) та фактичного надходження коштів Державного бюджету на зазначені цілі Покупця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин (бланки дозволів (талони))
Кількість
3640 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Дизельне паливо (бланки дозволів (талони))
Кількість
3640 літр
Період постачання
до 31.12.2021