-
Відкриті торги
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
200 200.00
UAH
Номер:
7c23821d9160403e9d2805af748f8924
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-18-001393-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38452230
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, Вул. Фастівська, 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38452230
-
Адреса:
09113, Україна, Київська область, м. Біла Церква, Вул. Фастівська, 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти
Примітки:
Бензин та дизельне паливо
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
18.05.2021 09:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума200 200.00 UAH