-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Впровадження інтелектуального обліку електричної енергії (АСКОЕ). Івестиційна програма ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", п.2.1, розділ 2
Тендер Prozorro UA-2021-05-18-001478-b
Завершена
6 670 224.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 33 351.12 UAH
мін. крок: 0.5% або 33 351.12 UAH
Номер:
c4c952bee2014f4aa226920169eeb724
Внутрішній номер закупівлі:
9910359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-18-001478-b
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Папушой Олена Михайлівна 380675123154 PROZORO@DPEM.MK.UA http://info.dpem.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
6 670 224.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
33 351.12 UAH
Період уточнення:
18.05.2021 09:48 - 08.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2021 09:48 - 18.06.2021 11:00
Період прекваліфікації:
18.06.2021 11:03 - 28.06.2021 00:00
Аукціон:
30.06.2021 11:28 - 30.06.2021 11:49
Період кваліфікації:
30.06.2021 11:49 - 01.07.2021 08:18
Період завантаження договору:
01.07.2021 08:18 - 21.07.2021 08:18
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Впровадження інтелектуального обліку електричної енергії (АСКОЕ). Івестиційна програма ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", п.2.1, розділ 2
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХАРКІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД "ЕНЕРГОМІРА"
Оскарження: 01.07.2021 08:18 - 12.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34952220
-
Контактна особа:
Kirill Gapochka +380958547544 gapochkakv@energomera.kharkov.ua
-
Адреса:
61139, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЛОЗІВСЬКА, будинок 5
Оскарження: 01.07.2021 08:18 - 12.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
6 669 979.20 UAH з ПДВ /
6 669 979.20 UAH з ПДВ
6 669 979.20 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
14
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «Електроінжинірінг»
×
-
Код ЄДРПОУ:
35588486
-
Контактна особа:
Воронков Олександр Миколайович VORONKOV@ELENG.COM.UA http://eleng.com.ua/
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, Харків, 61007, м. Харків, пр.Московский 199-АГ2
Початкова пропозиція
6 670 161.30 UAH з ПДВ /
6 670 161.30 UAH з ПДВ
6 670 161.30 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
22.06.2021 09:29
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
6886a16580f64365a75b7ee5e4e813d2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-18-001478-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ХАРКІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД "ЕНЕРГОМІРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34952220
-
Контактна особа:
Kirill Gapochka +380958547544 gapochkakv@energomera.kharkov.ua
-
Адреса:
61139, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЛОЗІВСЬКА, будинок 5
Номер договору:
1.21-06/1921
Сума договору:
6 669 979.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 558 316.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
19.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний