-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Впровадження інтелектуального обліку електричної енергії (АСКОЕ). Івестиційна програма ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", п.2.1, розділ 2
6 669 979.20
UAH з ПДВ
Номер:
6886a16580f64365a75b7ee5e4e813d2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-18-001478-b-c1
Замовник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "АТОМСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22432779
-
Контактна особа:
Папушой Олена Михайлівна 380675123154 PROZORO@DPEM.MK.UA http://info.dpem.mk.ua
-
Адреса:
55001, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, КОМУНАЛЬНА ЗОНА, будинок 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ХАРКІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД "ЕНЕРГОМІРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34952220
-
Контактна особа:
Kirill Gapochka +380958547544 gapochkakv@energomera.kharkov.ua
-
Адреса:
61139, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЛОЗІВСЬКА, будинок 5
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1.21-06/1921
Дата підписання:
19.07.2021 00:00
Період дії договору:
19.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
6 669 979.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 111 663.20 UAH)
Оплачено:
6 669 979.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 111 663.20 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Впровадження інтелектуального обліку електричної енергії (АСКОЕ). Івестиційна програма ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс", п.2.1, розділ 2
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації