• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вершкове масло (масло вершкове з умістом жиру не менше 72,5 мас. % та не більше ніж 85 мас. %)

Торги не відбулися

294 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 5 880.00 UAH
Номер: ed27bba0e3b1454194226202923a1c5c
Внутрішній номер закупівлі: 9900504
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-05-17-002183-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "ЗОЛОТИЙ КОЛОС" НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Людмила Віра 380992242969 lvira77@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 294 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 880.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 3 000.00 UAH
Період уточнення: 17.05.2021 15:11 - 27.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 17.05.2021 15:11 - 06.06.2021 00:00
Аукціон: з 07.06.2021 11:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове з умістом жиру не менше 72,5 мас. % та не більше ніж 85 мас. %
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 1175.7 кілограм
Період постачання до 31.08.2021
Місце постачання 63213, Україна, Харківська область, с. Павлівка, Центральна, буд.155 На карті