-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло (масло вершкове з умістом жиру не менше 72,5 мас. % та не більше ніж 85 мас. %)
Оголошено тендер
294 000.00
UAH
Номер:
5ad720e5258842d3a51da49c0346a404
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-17-001584-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "ЗОЛОТИЙ КОЛОС" НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43697848
-
Адреса:
63213, Україна, Харківська область, Павлівка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 155
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАКЛАД ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ "ЗОЛОТИЙ КОЛОС" НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43697848
-
Адреса:
63213, Україна, Харківська область, Павлівка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 155
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
294 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вершкове масло
(масло вершкове з умістом жиру не менше 72,5 мас. %
та не більше ніж 85 мас. %)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
Дата опублікування:
17.05.2021 13:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума294 000.00 UAH