-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення проектно-кошторисної документації та вишукувальні роботи: «Реконструкція частини корпусів гострої коронарної недостатності та лабораторії радіоізотопних методів дослідження ДУ «ННЦ Інститут кардіології ім. акад. М.Д Стражеска» НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5
Тендер Prozorro UA-2021-05-14-008207-c
Завершена
2 630 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 150.00 UAH
Номер:
714b28c78aac45d6853ba5baa70b54b0
Внутрішній номер закупівлі:
9877685
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-14-008207-c
Замовник:
Державна установа “Національний науковий центр “Інститут кардіології імені академіка М. Д. Стражеска” Національної академії медичних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
02011893
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Народного Ополчення,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Островецька Юлія Миколаївна +380442497004 2497004@gmail.com https://strazhesko.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 630 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 150.00 UAH
Період уточнення:
14.05.2021 14:25 - 28.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2021 14:25 - 07.06.2021 00:00
Аукціон:
07.06.2021 11:30 - 07.06.2021 12:03
Період кваліфікації:
07.06.2021 12:03 - 18.06.2021 12:31
Період завантаження договору:
18.06.2021 12:31 - 08.07.2021 12:31
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписТендерні пропозиції, підготовлені Учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, учасник надає переклад цього документу українською мовою, завірений підписом уповноваженої особи Учасника. При цьому установчі документи учасника, документи про призначення/обрання керівника, документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, а також документи, що підтверджують відповідність товару технічним вимогам, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Додатково власні назви, торгові марки, моделі, назва виробника, дилера, дистриб’ютора, найменування адміністративних одиниць, адреси, абревіатури, значення технічних характеристик, топоніми, фірмові бланки, адреси сайтів, посилання, які викладені іншою мовою ніж українська, в документах, що входять до складу тендерної пропозиції, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками - нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати переклад українською мовою, вірність перекладу (або справжність підпису перекладача) повинна бути засвідчена нотаріально або документ повинен бути легалізований у встановленому законодавством України порядку. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту / Розрахунки проводяться шляхом поетапної оплати за фактично виконані роботи. Оплата відповідного розділу, етапу робіт за цим договором здійснюється за фактично виконані роботи у повному обсязі або окремої стадії Робіт (етапу), протягом 15-ти банківських днів з дати підписання Акту здачі-приймання виконаних робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Розроблення проектно-кошторисної документації та вишукувальні роботи: «Реконструкція частини корпусів гострої коронарної недостатності та лабораторії радіоізотопних методів дослідження ДУ «ННЦ Інститут кардіології ім. акад. М.Д Стражеска» НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5 (деталізований код за ДК 021-2015: 71322000-1 Послуги з інженерного проектування в галузі цивільного будівництва)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 28.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРМЕДПРОЕКТ"
Оскарження: 18.06.2021 12:31 - 29.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41637813
-
Контактна особа:
Олександр Соловєй +380633217314 ukrmedproekt@gmail.com
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ, будинок 4
Оскарження: 18.06.2021 12:31 - 29.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 401 072.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 299 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.06.2021 12:31
Відповіді на вимоги
11
Документи
64
Скарги
0
ПП "САБІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31943632
-
Контактна особа:
Іршат Равилійович +380680651514,+380999767729 sabi123@ukr.net
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м. Київ, БУЛЬВАР МАРІЇ ПРИЙМАЧЕНКО, будинок 1/27, кімната 508
Початкова пропозиція
1 669 074.45 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 300 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ СПЕЦКИЇВБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34999887
-
Контактна особа:
Борис Бараш +380672334863 info@skb.kiev.ua
-
Адреса:
04128, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Синьоозерна, будинок 1/50
Початкова пропозиція
2 255 672.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 399 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "Фамекс Інжиніринг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38778935
-
Контактна особа:
Хренов Олексій Анатолійович 380662888004, 380662888004 famex@ukr.net
-
Адреса:
04123, Україна, м. Київ, Київ, вул. Ярославська, 39Г
Початкова пропозиція
2 322 811.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
c94932f201d14d658a560b5c7bbb9a12
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-14-008207-c-a1
Постачальник:
ТОВ "УКРМЕДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41637813
-
Контактна особа:
Олександр Соловєй +380633217314 ukrmedproekt@gmail.com
-
Адреса:
04112, Україна, Київська область, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ, будинок 4
Номер договору:
23/ТД-21
Сума договору:
1 299 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 083 332.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
02.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний