-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Розроблення проектно-кошторисної документації та вишукувальні роботи: «Реконструкція частини корпусів гострої коронарної недостатності та лабораторії радіоізотопних методів дослідження ДУ «ННЦ Інститут кардіології ім. акад. М.Д Стражеска» НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5
Тендер Prozorro UA-2021-05-14-008207-c
Завершена
2 630 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 150.00 UAH
Період оскарження:
14.05.2021 14:25 - 03.06.2021 00:00
Нічого не знайдено.