-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
шкільний автобус
Тендер Prozorro UA-2017-06-07-000311-a
Завершена
1 720 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
798a5297cee04ce0b0771726d2e51875
Внутрішній номер закупівлі:
987446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-06-07-000311-a
Замовник:
Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141325
-
Адреса:
23160, Україна, Вінницька область, село Станіславчик, вул. Леніна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семко Лариса Михайлівна +380433221788 zmer.rvo@gmail.com http://www.zhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 720 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
07.06.2017 12:19 - 13.06.2017 12:24
Період прийому пропозицій:
07.06.2017 12:19 - 23.06.2017 12:24
Аукціон:
26.06.2017 12:02 - 26.06.2017 12:35
Період кваліфікації:
26.06.2017 12:35 - 05.07.2017 11:43
Період завантаження договору:
04.07.2017 13:23 - 24.07.2017 13:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шкільний автобус
Кількість
1 штуки
Період постачання
17.07.2017 - 15.08.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОКРАЇНА"
Оскарження: 26.06.2017 12:35 - 15.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33737915
-
Контактна особа:
Олександр Рибальченко +380913568439 okraina@ukr.net
-
Адреса:
03187, Україна, Київська область, м.Київ,, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, будинок 22, квартира 100
Оскарження: 26.06.2017 12:35 - 15.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 699 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 699 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.07.2017 13:19
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "ВП АВТОСНАБ"
Оскарження: 04.07.2017 13:19 - 15.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41085735
-
Контактна особа:
Яневіч Юрій Васильович +380532690146 pc@avtosnab.com.ua
-
Адреса:
36008, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Загородня буд. 34
Оскарження: 04.07.2017 13:19 - 15.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 719 930.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 710 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.07.2017 13:23
Документи
8
Скарги
0
ТОВ АТП Слободянюк
Оскарження: 04.07.2017 13:23 - 16.07.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31255163
-
Контактна особа:
Магас Андрій Тарасович +380432530532 tovatpslk2000@gmail.com http://atpslobodianiuk.com
-
Адреса:
21010, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Салтикова-Щедріна, 112
Оскарження: 04.07.2017 13:23 - 16.07.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 719 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 719 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.07.2017 11:43
Документи
16
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Автоград-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
Каданцев Андрій Сергійович 380504645039 Avtograd_2007@mail.ru http://avtograd-2007.com.ua
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, Черкаси, В'ячеслава Чорновола, 164 А, оф.7
Початкова пропозиція
1 719 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 719 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
6e0f8c0498944ee29bf326d9cb661d81
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-07-000311-a-b1
Постачальник:
ТОВ АТП Слободянюк
×
-
Код ЄДРПОУ:
31255163
-
Контактна особа:
Магас Андрій Тарасович +380432530532 tovatpslk2000@gmail.com http://atpslobodianiuk.com
-
Адреса:
21010, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Салтикова-Щедріна, 112
Номер договору:
135
Сума договору:
1 719 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.07.2017 15:17 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
17.07.2017 15:17
Статус:
Підписаний