-
Відкриті торги
-
КЕП
шкільний автобус
1 719 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
6e0f8c0498944ee29bf326d9cb661d81
Ідентифікатор договору:
UA-2017-06-07-000311-a-b1
Постачальник:
ТОВ АТП Слободянюк
×
-
Код ЄДРПОУ:
31255163
-
Контактна особа:
Магас Андрій Тарасович +380432530532 tovatpslk2000@gmail.com http://atpslobodianiuk.com
-
Адреса:
21010, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Салтикова-Щедріна, 112
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору:
135
Дата підписання:
17.07.2017 15:17
Період дії договору:
17.07.2017 15:17 - 31.12.2017 23:59
Сума договору:
1 719 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 719 500.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
шкільний автобус
Кількість
1 штуки
Період постачання
17.07.2017 - 15.08.2017