-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Тендер Prozorro UA-2021-05-14-001828-b
Торги не відбулися
990 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 900.00 UAH
Номер:
8b577d75666d4e1ca55205fe4e5c0112
Внутрішній номер закупівлі:
9870829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-14-001828-b
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Державне підприємство УзЕМК c.bars@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 900.00 UAH
Період уточнення:
14.05.2021 11:19 - 21.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2021 11:19 - 31.05.2021 10:00
Аукціон:
з 01.06.2021 15:17
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПослуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем
вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська, 11
Кількість
7 місяць
Період постачання
15.06.2021 - 31.12.2021