-
Відкриті торги
-
КЕП
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок ( Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання )
Оголошено тендер
990 000.00
UAH
Номер:
8f662daafedb4a46bc1eff667d52fd6c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-17-004248-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Межигірська,11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
990 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок ( Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання )
Примітки:
Вартість вказана з урахуванням ПДВ
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування:
17.11.2020 14:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума990 000.00 UAH