-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Батарейки
Тендер Prozorro UA-2021-05-11-004134-b
Строк поставки – 2 (два) тижні з дати підписання Договору.
Завершена
225 225.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 3 378.38 UAH
мін. крок: 1.5% або 3 378.38 UAH
Номер:
d4efc54c32674727aa70761125b9b091
Внутрішній номер закупівлі:
9817028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-11-004134-b
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
31410000-3 Гальванічні елементиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 225.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 378.38 UAH
Період уточнення:
11.05.2021 15:54 - 18.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2021 15:54 - 28.05.2021 17:00
Аукціон:
31.05.2021 12:06 - 31.05.2021 12:33
Період кваліфікації:
31.05.2021 12:33 - 04.06.2021 12:19
Період завантаження договору:
04.06.2021 12:19 - 24.06.2021 12:19
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписПокупець сплачує Постачальнику вартість фактично поставленого Товару після поставки кожної партії Товару шляхом перерахування суми коштів, зазначеної у відповідній видатковій накладній на поточний рахунок Постачальника протягом 10 банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Батарейки Duracell 1.5В LR6 або еквівалент
Кількість
9600 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Батарейки Duracell LR03 або еквівалент
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Сливка Петро Васильович
Оскарження: 04.06.2021 12:19 - 15.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2355804777
-
Контактна особа:
Сливка Петро Васильович +380509426747 n_sliva@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Кузнечна 5 кв. 34
Оскарження: 04.06.2021 12:19 - 15.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
176 220.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
166 074.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2021 12:19
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ДІСТ СІСТЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40928138
-
Контактна особа:
Віталій Супрун +380980029843 suprun-v@dist-system.com.ua
-
Адреса:
46010, Україна, Тернопільська область, місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ЗБАРАЗЬКА, будинок 16
Початкова пропозиція
181 923.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
167 079.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ ВЛАДАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43099315
-
Контактна особа:
Кіценко Ігор +380443343713 info.tdvladar@gmail.com
-
Адреса:
61124, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Сидоренківська, 54
Початкова пропозиція
199 584.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
199 584.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
614981fc45854495aeaefd75a650d84e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-11-004134-b-b1
Постачальник:
ФОП Сливка Петро Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2355804777
-
Контактна особа:
Сливка Петро Васильович +380509426747 n_sliva@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Кузнечна 5 кв. 34
Номер договору:
86-23/1
Сума договору:
166 074.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
15.06.2021 12:56
Статус:
Виконаний