-
Відкриті торги
-
КЕП
Батарейки
166 074.00
UAH без ПДВ
Номер:
614981fc45854495aeaefd75a650d84e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-11-004134-b-b1
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Контактна особа:
Ігор Бут +380444814693 ihor.but@ntu.ua https://corp.suspilne.media
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП Сливка Петро Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2355804777
-
Контактна особа:
Сливка Петро Васильович +380509426747 n_sliva@ukr.net
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, Суми, вул. Кузнечна 5 кв. 34
Класифікатор ДК 021:2015:
31410000-3 Гальванічні елементиАналіз за цим CPV
Номер договору:
86-23/1
Дата підписання:
15.06.2021 12:56
Період дії договору:
15.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
166 074.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
166 074.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Батарейки Duracell 1.5В LR6 або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
BE Королівство Бельгія
Кількість
9600 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Батарейки Duracell LR03 або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
BE Королівство Бельгія
Кількість
300 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
АТ "НСТУ"
IBAN:UA988201720343270002000016475
ФОП Сливка Петро Васильович
IBAN:UA653077700000026004060772011
Сума
166074.00 UAH
Статус
Оплачений
25.06.2021 12:09
Док-ти
1