-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі(паста томатна, горошок консервований, колотий горох, ікра кабачкова/гарбузова, огірки консервовані, помідори консервовані, повидло, варення, вишня у власному соку, слива у власному соку, сухофрукти, родзинки)
Тендер Prozorro UA-2021-05-07-006832-b
Завершена
686 210.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 431.05 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 431.05 UAH
Номер:
1eee48282f6c4901ac9ea125bd117b7b
Внутрішній номер закупівлі:
9797832
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-07-006832-b
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Білюк +380680449796 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
686 210.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 431.05 UAH
Період уточнення:
07.05.2021 14:49 - 13.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2021 14:49 - 23.05.2021 08:00
Аукціон:
24.05.2021 14:47 - 24.05.2021 15:08
Період кваліфікації:
24.05.2021 15:08 - 25.05.2021 16:30
Період завантаження договору:
25.05.2021 16:30 - 14.06.2021 16:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зелений горошок консервований
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Паста томатна (несолона)
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Колотий горох жовтий
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Ікра кабачкова/ гарбузова стерилізована консервована
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Огірки консервовані цілі
Кількість
2220 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Помідори консервовані
Кількість
2220 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Повидло
Кількість
1050 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Варення
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Вишня у власному соку
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Слива у власному соку
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Сухофрукти
Кількість
3650 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янць-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Родзинки
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПОКОРНИЙ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
Оскарження: 25.05.2021 16:30 - 05.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2629914633
-
Контактна особа:
Покорний Андрій Борисович +380503760779 maksidan@i.ua
-
Адреса:
32302, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Лесі Українки
Оскарження: 25.05.2021 16:30 - 05.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
679 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
679 420.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.05.2021 16:30
Відповіді на вимоги
11
Документи
40
Скарги
0
ФОП "БЕСПАЛИЙ ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3104110559
-
Контактна особа:
Олександр Беспалий +380978636603 bespalijsas@gmail.com
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, місто Кам'янець-Подільський, ВУЛИЦЯ ОГІЄНКА, будинок 37, квартира 4
Початкова пропозиція
686 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
686 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e88808614cb4fedac7d7f62fb634220
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-07-006832-b-b1
Постачальник:
ФОП ПОКОРНИЙ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2629914633
-
Контактна особа:
Покорний Андрій Борисович +380503760779 maksidan@i.ua
-
Адреса:
32302, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Лесі Українки
Номер договору:
234
Сума договору:
679 420.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.06.2021 16:23
Статус:
Виконаний