-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі(паста томатна, горошок консервований, колотий горох, ікра кабачкова/гарбузова, огірки консервовані, помідори консервовані, повидло, варення, вишня у власному соку, слива у власному соку, сухофрукти, родзинки)
679 420.00
UAH без ПДВ
Номер:
4e88808614cb4fedac7d7f62fb634220
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-07-006832-b-b1
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Контактна особа:
Олена Білюк +380680449796 yonosvita-kp@ukr.net
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП ПОКОРНИЙ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2629914633
-
Контактна особа:
Покорний Андрій Борисович +380503760779 maksidan@i.ua
-
Адреса:
32302, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, Лесі Українки
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Номер договору:
234
Дата підписання:
08.06.2021 16:23
Період дії договору:
08.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
679 420.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
660 137.35 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зелений горошок консервований
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Паста томатна (несолона)
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Колотий горох жовтий
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Ікра кабачкова/ гарбузова стерилізована консервована
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1300 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Огірки консервовані цілі
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2220 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Помідори консервовані
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
2220 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Повидло
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1050 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Варення
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
700 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Вишня у власному соку
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Слива у власному соку
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Сухофрукти
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3650 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янць-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Родзинки
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, Установи замовника (згідно додатку)
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
a208f2e60b5144dea4e1783ca74b9e03
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Пункт 3.1.1. Розділу 3. Сума Договору викласти у наступній редакції: "Сума кошторисних призначень на 2021 рік складає - 610 000,00 грн. (шістсот десять тисяч гривень 00 коп.) без ПДВ".
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.11.2021 17:10
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
16fd738db07048f89c90510e0c0d4924
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Пункт 3.1.1. Розділу 3. Ціна Договору викласти у наступній редакції:
«Сума кошторисних призначень на 2021 рік складає – 660 137, 35 грн. (шістсот шістдесят тисяч сто тридцять сім гривень, 00 коп.) без ПДВ».
2. Пункт 10.1. Розділу 10 Строк дії договору викласти у новій редакції: «Цей договір набуває чинності з дня підписання і діє до 31.05.2022 р., а в частині зобов`язань - до повного виконання зобов`язань процедури закупівлі в наступному бюджетному періоді на суму коштів не більше 20% вартості цього Договору, якщо видатки на це затверджені в установленому порядку».
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
31.12.2021 09:55
Статус:
Опубліковано