-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 18930000-7, Мішки та пакети (Пакувальний пакет для слідів та речових доказів)
Тендер Prozorro UA-2021-05-07-002209-b
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою, за винятком документів та інформації, передбачених п.6 розділу 3 тендерної документації, які можуть бути складені українською та/або російською мовами. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. Вид та умови надання тендерного забезпечення зазначені у п.2 розділу 3 тендерної документації.
Торги не відбулися
1 395 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 976.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 976.00 UAH
Номер:
a13150f770ad4b1ea4283a6d52eecd26
Внутрішній номер закупівлі:
9791229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-07-002209-b
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25574630
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Валентинович Дубонос +380443743444,+380442763753 tender_dndekc@ukr.net https://dndekc.mvs.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 395 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 976.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
41 856.00 UAH
Період уточнення:
07.05.2021 11:22 - 13.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2021 11:22 - 23.05.2021 18:00
Аукціон:
24.05.2021 13:53 - 24.05.2021 14:20
Період кваліфікації:
24.05.2021 14:20 - 28.08.2021 10:37
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПокупець оплачує 100 % вартості поставленого Постачальником протягом _________ банківських днів (вказується учасником, але не менше 10 банківських днів) з моменту отримання Товару на підставі видаткової накладної, рахунка-фактури.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакувальний пакет для слідів та речових доказів 126,67 х 255
Кількість
60000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Пакувальний пакет для слідів та речових доказів 160 х 255
Кількість
60000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Пакувальний пакет для слідів та речових доказів 240 х 345
Кількість
100000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Пакувальний пакет для слідів та речових доказів 335 х 475
Кількість
60000 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
793 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
793 200.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
13
Документи
20
Скарги
1
ТОВ "СПЕКТРУМ ПЕКІДЖІНГ"
Оскарження: 28.08.2021 10:27 - 08.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42526423
-
Контактна особа:
Ирина Хилько +380673817873 ak@spectrum.net.ua
-
Адреса:
04086, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОЛЕНИ ТЕЛІГИ, будинок 41
Оскарження: 28.08.2021 10:27 - 08.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 346 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 346 400.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
13
Документи
41
Скарги
1
ТОВ "ГАРАНТ-ЦЕНТР"
Оскарження: 28.08.2021 10:37 - 08.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35875383
-
Контактна особа:
Ольга Надтока +380503313486 plomba.info.ua@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Оленівська 16
Оскарження: 28.08.2021 10:37 - 08.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 377 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 377 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.08.2021 10:37
Відповіді на вимоги
13
Документи
70
Скарги
0