-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45450000-6 - інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт туалетних кімнат КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ГІМНАЗІЯ № 17" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, який розташований за адресою: 51906, Україна, Дніпропетровська область, м.Кам’янське, ВУЛ. ДУНАЙСЬКА, буд.51)
Тендер Prozorro UA-2021-05-06-006995-c
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
f89d8801fff44baaa6f4a36fc593abfa
Внутрішній номер закупівлі:
9779568
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-06-006995-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГІМНАЗІЯ №17 " КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23362071
-
Адреса:
51906, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вул. Дунайська, 51
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Іванівна Мартиненко +380965414403 svetasolnisko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 400.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 400.00 UAH
Період уточнення:
06.05.2021 15:02 - 14.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2021 15:02 - 24.05.2021 09:00
Аукціон:
25.05.2021 15:30 - 25.05.2021 15:51
Період кваліфікації:
25.05.2021 15:51 - 26.05.2021 10:05
Період завантаження договору:
26.05.2021 10:05 - 15.06.2021 10:05
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписМова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Більш детальна інформація викладена у тендерній документації. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до тендерної документації.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 45450000-6 - інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт туалетних кімнат КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ГІМНАЗІЯ № 17" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, який розташований за адресою: 51906, Україна, Дніпропетровська область, м.Кам’янське, ВУЛ. ДУНАЙСЬКА, буд.51)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.09.2021
Місце постачання
51906, Україна, Дніпропетровська область, м. Кам'янське, вулиця Дунайська, 51
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МАСАДА-БУД"
Оскарження: 26.05.2021 10:05 - 06.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43672231
-
Контактна особа:
Білоус Максим Олександрович +380978272161 kafel@rudibud.com.ua
-
Адреса:
51909, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ СІЧЕСЛАВСЬКИЙ ШЛЯХ будинок 71
Оскарження: 26.05.2021 10:05 - 06.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
279 861.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 861.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.05.2021 10:05
Відповіді на вимоги
12
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "СТАТЕГЛЮКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23945594
-
Контактна особа:
Степаненко Максим Олексійович +380637426977 strategluxs@ukr.net
-
Адреса:
51940, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, БУЛЬВАР ГЕРОЇВ, будинок 2 В
Початкова пропозиція
279 999.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 999.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
b2dd10e724c24c9891678c323a8160a0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-06-006995-c-b1
Постачальник:
ТОВ "МАСАДА-БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43672231
-
Контактна особа:
Білоус Максим Олександрович +380978272161 kafel@rudibud.com.ua
-
Адреса:
51909, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ СІЧЕСЛАВСЬКИЙ ШЛЯХ будинок 71
Номер договору:
34
Сума договору:
279 861.65 UAH з ПДВ
Сума договору:
233 218.04 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.06.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.06.2021 10:24
Статус:
Підписаний