• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 45450000-6 - інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт туалетних кімнат КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ГІМНАЗІЯ № 17" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, який розташований за адресою: 51906, Україна, Дніпропетровська область, м.Кам’янське, ВУЛ. ДУНАЙСЬКА, буд.51)

Оголошено тендер

280 000.00 UAH
Номер: ed1e358331774e508603d1e7b1b480b3
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-06-006616-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГІМНАЗІЯ №17 " КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГІМНАЗІЯ №17 " КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 45450000-6 - інші завершальні будівельні роботи (поточний ремонт туалетних кімнат КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ГІМНАЗІЯ № 17" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, який розташований за адресою: 51906, Україна, Дніпропетровська область, м.Кам’янське, ВУЛ. ДУНАЙСЬКА, буд.51)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 06.05.2021 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума280 000.00 UAH