-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Антени
Тендер Prozorro UA-2021-05-06-006583-c
Антени (детально у Додатку №2 до ТД). Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою. Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» і не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів через відсутність технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Торги не відбулися
41 391.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 210.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 210.00 UAH
Номер:
16db95f918f5470c8d14a473cef2d0ad
Внутрішній номер закупівлі:
9778845
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-06-006583-c
Замовник:
ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АВТОМАТИКА ТА МАШИНОБУДУВАННЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39688675
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, 52210, Дніпропетровська обл., місто Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Климович Інна Миколаївна 0665361339 I.KLIMOVICH@DIREKCY.ATOM.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
41 391.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
210.00 UAH
Період уточнення:
06.05.2021 14:47 - 14.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
06.05.2021 14:47 - 24.05.2021 12:00
Аукціон:
з 25.05.2021 11:51
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за продукцію здійснюється по узгодженим цінам в національній валюті України протягом 25 (двадцяти п`яти) банківських днів з моменту проходження вхідного контролю Продукції за кількістю та якістю, відповідно до виробничих документів Покупця, в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника зазначений в Договорі, згідно рахунку-фактури наданого Постачальником. Початок перебігу строку оплати починається з дня, наступного за днем проходження (оформлення) вхідного контролю (штамп ВТК на видатковій накладній) на придатну продукцію.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Базова антена колінеарного типу 150,425 МГц
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Базова антена колінеарного типу 165,475 МГц
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Направлена антена типу «хвильовий канал» 150,425 МГц
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Направлена антена типу «хвильовий канал» 165,475 МГц
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Стаціонарна базова антена колінеарного типу ___________
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 30.06.2021
Місце постачання
Відповідно до документації