• Відкриті торги
  • КЕП

Антени

Оголошено тендер

49 670.00 UAH
Номер: d3f2905d395f4dc6ad113cce4bcc46ca
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-01-04-001426-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АВТОМАТИКА ТА МАШИНОБУДУВАННЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Замовник: ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ "АВТОМАТИКА ТА МАШИНОБУДУВАННЯ" ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Очікувана вартість: 49 670.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Антени
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнання
Дата опублікування: 04.01.2021 13:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума49 670.00 UAH