-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з модернізації інформаційного ресурсу Електронний каталог «Книжки на ринку» ( 72232000-0 Розробки програмного забезпечення для обробки транзакцій і програмного забезпечення на замовлення
Тендер Prozorro UA-2021-05-05-003339-c
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведені в Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Завершена
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 900.00 UAH
Номер:
7b846469c50246a18d5c015d4ae630fa
Внутрішній номер закупівлі:
9759020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-05-003339-c
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41137547
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЛАВРСЬКА, будинок 9, корпус 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Данільчук Тетяна 380975025016 tetyana.danilchuk@ubi.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
900.00 UAH
Період уточнення:
05.05.2021 13:07 - 12.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2021 00:00 - 17.05.2021 00:00
Аукціон:
18.05.2021 13:40 - 18.05.2021 14:03
Період кваліфікації:
18.05.2021 14:03 - 20.05.2021 14:38
Період завантаження договору:
20.05.2021 14:38 - 09.06.2021 14:38
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за надані послуги здійснюється Замовником у національній грошовій одиниці України шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця на підставі підписаного Сторонами акту приймання-передачі наданих послуг (далі – акт), протягом 10 (десяти) банківських днів з дати підписання акту, за умови отримання Замовником відповідного бюджетного фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з модернізації інформаційного ресурсу Електронний каталог «Книжки на ринку»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.07.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ФОНДОВИЙ ДІМ"
Оскарження: 20.05.2021 12:53 - 25.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24258022
-
Контактна особа:
Ігор Карпенко +380503340960,+380443311939 office@ush.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПАТРІСА ЛУМУМБИ, будинок 19
Оскарження: 20.05.2021 12:53 - 25.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
65 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
65 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.05.2021 12:53
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "БЮРО РОЗРОБКИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДАНИЛЮКА І МАЛЯРЧУКА"
Оскарження: 20.05.2021 14:38 - 25.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44090025
-
Контактна особа:
Микола Данилюк +380968265922 dmsoftwarebureau@gmail.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Княжий Затон, будинок 9А, офіс 369
Оскарження: 20.05.2021 14:38 - 25.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
89 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
89 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.05.2021 14:38
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
8a69eedf94874e91a422ee8f7e1a6da0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-05-003339-c-c1
Постачальник:
ТОВ "БЮРО РОЗРОБКИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДАНИЛЮКА І МАЛЯРЧУКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44090025
-
Контактна особа:
Микола Данилюк +380968265922 dmsoftwarebureau@gmail.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Княжий Затон, будинок 9А, офіс 369
Номер договору:
29
Сума договору:
89 800.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.05.2021 00:00
Статус:
Розірваний