-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з модернізації інформаційного ресурсу Електронний каталог «Книжки на ринку» ( 72232000-0 Розробки програмного забезпечення для обробки транзакцій і програмного забезпечення на замовлення
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведені в Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
89 800.00
UAH без ПДВ
Номер:
8a69eedf94874e91a422ee8f7e1a6da0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-05-003339-c-c1
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ КНИГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41137547
-
Контактна особа:
Данільчук Тетяна 380975025016 tetyana.danilchuk@ubi.org.ua
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЛАВРСЬКА, будинок 9, корпус 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "БЮРО РОЗРОБКИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДАНИЛЮКА І МАЛЯРЧУКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44090025
-
Контактна особа:
Микола Данилюк +380968265922 dmsoftwarebureau@gmail.com
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, місто Київ, вул.Княжий Затон, будинок 9А, офіс 369
Класифікатор ДК 021:2015:
72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняАналіз за цим CPV
Опис:
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі наведені в Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Номер договору:
29
Дата підписання:
26.05.2021 00:00
Період дії договору:
26.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
89 800.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
26 травня 2021 року, за результатами проведення спрощеної закупівлі укладено договір № 29 з ТОВ «Бюро розробки програмного забезпечення Данилюка і Малярчука» на суму 89 800,00 грн. Закупівля послуг з модернізації інформаційного ресурсу Електронний каталог, «Книжки на ринку» була запланована та внесена до плану закупівель за КЕКВ 2240 відповідно до службової записки начальника відділу цифрової трансформації Ю. Марченко та завізованої відповідальними особами. Під час реєстрації в Державній казначейській службі України, з’ясувалося, що предмет договору не відповідає вибраному КЕКВ, що унеможливило юридичної реєстрації договору № 29 від 26 травня 2021 року.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з модернізації інформаційного ресурсу Електронний каталог «Книжки на ринку»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.07.2021
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
44304afd0f3649fc8af153ce2cf0b19c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
26 травня 2021 року, за результатами проведення спрощеної закупівлі укладено договір № 29 з ТОВ «Бюро розробки програмного забезпечення Данилюка і Малярчука» на суму 89 800,00 грн. Закупівля послуг з модернізації інформаційного ресурсу Електронний каталог, «Книжки на ринку» була запланована та внесена до плану закупівель за КЕКВ 2240 відповідно до службової записки начальника відділу цифрової трансформації Ю. Марченко та завізованої відповідальними особами. Під час реєстрації в Державній казначейській службі України, з’ясувалося, що предмет договору не відповідає вибраному КЕКВ, що унеможливило юридичної реєстрації договору № 29 від 26 травня 2021 року.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано