• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

34310000-3 - Двигуни та їх частини

Частини до двигуна 3Д12

Торги не відбулися

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: 4ee169a1a61d4f3eb7422fa12ad7c823
Внутрішній номер закупівлі: 9729679
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-29-002996-c   
Замовник: 22 військова майстерня
Контактна особа: Сергій Матикін +380972456219 22vm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 000.00 UAH
Період уточнення: 29.04.2021 11:08 - 05.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.04.2021 11:08 - 15.05.2021 00:00
Аукціон: з 17.05.2021 12:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Частини до двигуна 3Д12
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 691 одиниця
Період постачання 01.06.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 57508, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, Військовий порт На карті