-
Відкриті торги
-
КЕП
34310000-3 - Двигуни та їх частини
Оголошено тендер
546 220.00
UAH
Номер:
842aec9629a94ee59781906f4bc2411d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-02-05-000521-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
22 військова майстерня
×
-
Код ЄДРПОУ:
26605404
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, м. Очаків,, військовий порт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
22 військова майстерня
×
-
Код ЄДРПОУ:
26605404
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, м. Очаків,, військовий порт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
546 220.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
34310000-3 - Двигуни та їх частини
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.02.2021 08:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума546 220.00 UAH