• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Завершена

785 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 929.00 UAH
Номер: 2bdfdb070d0947d4be319de1a7d456e3
Внутрішній номер закупівлі: 9701124
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-04-27-002454-b   
Замовник: територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
Контактна особа: Мельник Ольга Миколаївна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 785 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 929.00 UAH
Період уточнення: 27.04.2021 15:30 - 04.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.04.2021 15:30 - 14.05.2021 00:00
Аукціон: 14.05.2021 12:29 - 14.05.2021 13:20
Період кваліфікації: 14.05.2021 13:20 - 20.05.2021 16:40
Період завантаження договору: 20.05.2021 16:40 - 09.06.2021 16:40
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 196942 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 29000, Україна, Хмельницька область, відповідно до документації, відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"

Оскарження: 20.05.2021 16:40 - 31.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 600 673.10 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
592 815.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.05.2021 16:40
Відповіді на вимоги 10
Документи 54
Скарги 0
ТОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Початкова пропозиція 624 306.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
596 740.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 37
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДЕНЕРГОТРЕЙД"
Початкова пропозиція 635 728.77 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
596 741.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 15
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Початкова пропозиція 644 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
624 306.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 58
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРГАЗДОБИЧ"
Початкова пропозиція 653 847.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
653 847.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 64
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
Початкова пропозиція 655 816.86 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
655 816.86 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 31
Скарги 0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
Початкова пропозиція 714 899.46 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
714 899.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 63
Скарги 0

Контракти

Номер: 8656521deb2d42e296310f42ab28328d
Ідентифікатор договору: UA-2021-04-27-002454-b-b1
Постачальник: ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
Номер договору: 7119/134-21
Сума договору: 592 815.10 UAH з ПДВ
Сума договору: 494 012.58 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 19.07.2021 00:00
Статус:
Виконаний
договір
pdf
Додаткова угода 1-152-21.pdf
pdf
Додаткова угода 1-152-21.pdf
pdf
Додаткова угода 2-183-21.pdf
pdf
Додаткова угода 3-206-21.pdf
p7s
sign.p7s