-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
592 815.10
UAH з ПДВ
Номер:
8656521deb2d42e296310f42ab28328d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-27-002454-b-b1
Замовник:
територіальне управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26293548
-
Контактна особа:
Мельник Ольга Миколаївна +380382658297 inbox@km.court.gov.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул.Соборна, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42035266
-
Контактна особа:
Сергій Царук +380382617346 tsaruk.si@energo.km.ua
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ СВОБОДИ, будинок 57/2
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
7119/134-21
Дата підписання:
19.07.2021 00:00
Період дії договору:
19.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
592 815.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 98 802.52 UAH)
Оплачено:
592 815.10 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 98 802.52 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
151758.72 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
29000, Україна, Хмельницька область, відповідно до документації, відповідно до документації
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
3a96e59aee894b5d8ba6f3082a6a6431
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку із збільшенням середньозваженої ціни на ринку "на добу наперед" (РДН) в серпні 2021 р. - 2,07695 грн./МВт.год. в порівнянні з липнем 2021 р.- 1,44405 грн./МВт.год., що підтверджено довідкою Хмельницької торгово-промислової палати від 31.08.2021 року №22-05/865, Сторони дійшли згоди викласти Додаток № 1 до Договору № 7119/134 від 19.04.2021 року в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
1/152-21
Дата внесення змін до договору:
09.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
a5028c8715074246ad9e2e9b0e1c2e89
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку із збільшенням середньозваженої ціни на ринку "на добу наперед" (РДН) в вересні 2021 р. - 2,22792 грн./МВт.год. в порівнянні з серпнем 2021 р.- 2,07695 грн./МВт.год., що підтверджено довідкою Хмельницької торгово-промислової палати від 27.09.2021 року №22-05/969, Сторони дійшли згоди викласти Додаток № 1 до Договору № 7119/134 від 19.04.2021 року в новій редакції. У звязку із чим відбулось зменшення обсягів закупівлі: 166919,17 кВТ/год
Номер додаткової угоди:
2/183-21
Дата внесення змін до договору:
07.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e7408cd9ae8f404caba3469ac449363c
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У звязку із збільшенням середньозваженої ціни на ринку "на добу наперед" (РДН) в жовтні 2021 р. - 2,72856 грн./МВт.год. в порівнянні з вереснем 2021 р.- 2,22792 грн./МВт.год., що підтверджено довідкою Хмельницької торгово-промислової палати від 25.10.2021 року №22-05/1089, Сторони дійшли згоди викласти Додаток № 1 до Договору № 7119/134 від 19.04.2021 року в новій редакції. У звязку із чим відбулось зменшення обсягів закупівлі: 151758,72 кВТ/год
Номер додаткової угоди:
3/206-21
Дата внесення змін до договору:
28.10.2021 00:00
Статус:
Опубліковано